Eğitim
Giriş Tarihi : 10-07-2021 04:56   Güncelleme : 10-07-2021 04:56

Turizm Fakültemiz 12. Dönem Mezunlarını Verdi

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Turizm Fakültesi tarafından “2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı 12

Turizm Fakültemiz 12. Dönem Mezunlarını Verdi

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Turizm Fakültesi tarafından “2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı 12. dönem mezuniyet kuşağı bağlama töreni düzenlendi. Törende 21 öğrenci mezun oldu.Turizm Fakültesi Bahçesi’nde düzenlenen etkinliğe, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İlkay, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Şanlıoğlu’nun yanı sıra sayıda akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan mezuniyet töreninde Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Şanlıoğlu, yaptığı konuşmada, öğrencilere yeni hayatlarında başarılar diledi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İlkay ise konuşmasında, Turizm Fakültesi’nin Erciyes Üniversitesi’nin köklü fakültelerinde birisi olduğunu söyledi.Rektör Yardımcımız İlkay, “Erciyes Üniversitesi bildiğiniz gibi ülkemizin en iyi üniversitelerinden birisidir. Ülkemizin en iyi üniversitelerinin birisinden bugün mezun oluyorsunuz. Bizler ileride sizlerin aidiyet duygusunu devam ettireceğinize inanıyoruz” dedi.Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İlkay’ın konuşmalarının ardından ardından dönem birincisi Fikret Güç bir konuşma yaparak, mezuniyet kütüğüne plaket çaktı.Tören, mezun öğrencilere mezuniyet kuşağı bağlanması, mezuniyet belgelerinin takdim edilmesi ve mezuniyet pastasının kesiminin ardından sona erdi.