Eğitim
Giriş Tarihi : 07-04-2022 15:07   Güncelleme : 07-04-2022 15:07

Mühendislik Fakültemizin Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Mühendislik Fakültemizin Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Mühendislik Fakültemizin Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi akademik kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış da katıldı.
Fakülte Konferans Salonu’nda düzenlenen akademik kurul toplantısında ilk konuşmayı Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Fatih Altun yaptı.
Fakültelerinde yürütülen akademik çalışmalar hakkında bilgiler veren Dekan Altun, eğitim-öğretim faaliyetlerini anlattı.
Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış ise konuşmasında Erciyes Üniversitesi’nin her geçen gün başarı çıtasının yükseldiğini belirterek, Dünya’da adın söz edilen bir üniversite olduğunu söyledi.

Rektörümüz Çalış, “Üniversitemizde elde edilen başarılar, birlikte elde ettiğimiz başarılardır. Bizler yönetim olarak her zaman istişarelerde bulunarak, istişareye önem veren anlayış içerisindeyiz. Bu anlayışta başarıyı artırıyor. Başarılarımızı da her zaman bu anlayış ile elde ediyoruz. Bu işler zorla olmaz. Bizler her zaman motivasyon ile hocalarımızın teşviklerine ve çalışma azimlerini daha da artırarak elimizdeki kaynakları daha verimli kullanarak ve kaynakları harekete geçirerek katkı sağlamaya çalıştık ve halada çalışıyoruz” dedi.
Rektörümüz Çalış’a, akademik kurul toplantısında Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Recai Kılıç ve Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İlkay da eşlik etti.